Bilal Hancı’nın ihanetine uğradı… Esin Çepni yeni aşka yelken açtı

Sosyal medya fenomeni Esin Çepni, eski eşi Kafalar grubunun üyelerinden şarkıcı Bilal Hancı’nın kendisini aldattığı görüntüleri paylaşmış, olay günlerce konuşulmuştu. 2 yıllık evliliklerini ihanet gerekçesiyle bitiren ikiliden fenomen Esin Çepni yeni aşka yelken açtı.

Esin Çepni sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla yeni aşkını ilan etti. Çepni, Çaykur Rizespor’un kalecisi Zafer Görgen ile ilişki yaşamaya başladı.

Esin Çepni, sevgilisiyle aşk dolu romantik anlarını sosyal medya hesabından paylaştı.

NE OLMUŞTU?

Fenomen Esin Çepni, YouTuber eşi Bilal Hancı’nın kendisini aldattığını iddia ettiği görüntüleri, “Siz de görün istiyorum” diyerek sosyal medya hesabından ifşa etmişti. Bilal Hancı ise “Görüntüler anlaşmalı olarak boşandıktan sonraki bir tarihte çekildi” açıklamasını yapmıştı.

Eşinin ihanet videosunu gözyaşlarıyla paylaşan Esin Çepni, Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı:

“Bu gece kafamdan kaynar sular döküldü. Sebebini de gözlerimle gördüm. Siz de görün istiyorum. Ulu orta yapılan ihanetin sessizce acısını çekecek kadar asil değilim, isterseniz beni yargılayın. Gizli saklı yapmak bir yana dursun, göz göze dudak dudağa şarkılar söyleyecek kadar aşağılıklarmış. Bir yanda evli bir adamın bardaki eğlencesi kız diğer yanda boşanma süreci tamamlanmamış eşim. Ben ne yapayım siz söyleyin.” Yaşananlar gündemden düşmezken, ihanet görüntülerini ifşa eden Çepni’den yeni bir açıklama gelmişti. Sosyal medya hesabının hikayeler bölümünden yayınladığı bir yazı ile boşandıklarını duyuran ünlü isim, şu ifadeleri kullanmıştı: Bilal Hancı ile olan evliliğim resmen sona ermiştir. Artık lütfen bilmediğim başka mekanlardaki ifşalarını bana göndermeyin. Herkes kendine yakışanı yaşasın.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir