Tansu Dayan, “Eli Çarpmıştır” Diyerek Biricik Aşkı Umut Evirgen’i Koruyan Alina Boz’u Fena Ti’ye Aldı

Tansu Dayan, Serenay Sarıkaya’nın fotoğrafını beğenmesiyle gündem olan sevgilisi Umut Evirgen’i ‘Eli çarpmıştır’ diyerek koruyan Alina Boz’la fena dalga geçti.

Umut Evirgen ve Alina Boz’un aniden başlayan aşkı magazin gündemine bomba gibi düşmüştü hatırlarsanız.

İkilinin aşkının bu kadar dikkat çekmesinin sebepleri de belliydi. Birincisi Umut Evirgen’in dillere destan çapkınlığı ve kabarık aşk geçmişi, ikincisi ise bu aşkın Alina Boz’un Mithat Can Özer’le yıllardır devam eden ilişkisi bittikten yalnızca 17 gün sonra başlamış olmasıydı…

Yaşadıkları aşkı hiç çekinmeden paylaşan ve her şeyi son hız yaşayan çiftin geçtiğimiz günlerde 2 Aralık’ta evleneceği dedikoduları çıktı.

Fakat asıl dikkat çeken şey, Umut Evirgen’in Alina Boz’la evlilik arifesinde olduğu konuşulurken gidip Serenay Sarıkaya’nın fotoğrafını beğenmesi, fark edilince de hemencecik geri çekmesi oldu.

Mesele, eski aşkının fotoğrafını beğenen sevgilisi Umut Evirgen sorulunca Alina Boz’un verdiği cevapla daha da bir enteresan hale geldi.

Alina Boz, “Olur mu öyle şey ya! Eli çarpmıştır, bir şeydir. Açıkçası sosyal medyaya o kadar bakmıyoruz. Ben de o kadar kullanmıyorum. Aramızda öyle bir diyalog ya da bu durumun konuşması geçmedi.” diyerek Evirgen’i savundu.

Bu durumu komik bulan isimlerden biri de ünlüleri ti’ye almasıyla meşhur sosyal medya fenomeni Tansu Dayan oldu.

Tansu Dayan, önce Alina Boz’un verdiği cevabı hikayesinde paylaşıp “Eli çarpmıştır mı? Acilen Umut Evirgen’in büyücüsüne ulaşmamız lazım. Çok iyi iş çıkarmış” dedi. ?

Ardından Alina Boz’a özelden “Bu sana yapacağım son iyilik” diyerek büyü bozma duası gönderdi… ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x