Kızgın baba, 3 aylık oğlu hakkında cinsel içerikli yorum yapan komedyen Caravaca’ya yumruk attı

İspanyol komedyen Jaime Caravaca, Madrid’de bir gösteri sırasında üç aylık oğlu hakkında cinsel içerikle yorumlar yaptığı iddiasıyla bir baba tarafından saldırıya uğradı. Öfkeli baba, sahneye çıkarak komedyene sert bir şekilde vurdu.

“HAYATIMDA HİÇ YAŞAMADIĞIM RAHATSIZ EDİCİ BİR DUYGUYDU”

Saldırganın Alberto Pugilato “Oğlum hakkında yaptığın pedofilik yorumları yüzüme söyle, sen bir pisliksin!” diye bağırdı. Pugilato’nun bahsettiği yorumlar, Caravaca tarafından bir gün önce sosyal medyada yapılmıştı. Pugilato, kendisi ve küçük oğlunun fotoğrafını “Gurur ve mutluluk” başlığıyla paylaşmıştı. Caravaca ise, “Kimse oğlunuzun gay olma olasılığından kaçamayacak” şeklinde yorum yapmıştı. Yoruma çok sinirlenen adam, gösteriye gelerek olay çıkardı.Seyirciler durumu yatıştırmaya çalışsa da başarılı olamadı.

Pugilato, saldırı hakkında MultiCanal Radio’ya konuşarak, “Hayatımda hiç yaşamadığım, çok rahatsız edici bir duygu içindeydim ve onu karşımda bulana kadar huzur bulamadım” dedi. Saldırı anı X’te kısa sürede gündem oldu ve birçok kişi babayı savundu. Bir kullanıcı, “Çocuklarla dalga geçme,” derken bir diğeri, “Artık çok komik değil, değil mi?” diye yorum yaptı. Bazıları ise komedyenin ifade özgürlüğünü savundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x