Bilecik’in Bozüyük ilçesinde CHP’den Belediye Başkanlığına seçilen Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, mazbatasını alarak yeni dönemde görevine başladı. Bakkalcıoğlu, CHP İl Başkanı ve diğer seçilen üyelerle birlikte mazbatasını aldı ve yeni döneme başladı. Başkanlık makamında tebrikleri kabul eden Bakkalcıoğlu, güzel bir 5 yıl geçirmeyi umduklarını belirtti.
Gaziantep’te UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı’na dahil edilen iki arkadaş, Antep beyranının yapımını genç ustalara öğretiyor. Mustafa Dertli ve İbrahim Barık, yıllardır beyran ve yöresel yemekler yaparak müşterilerini ağırlıyor. Asırlık beyran tarifini ise gençlere aktarıyorlar.
Osmaniye’de bir hırsız girdiği apartmanın en üst katına çıktı. Beğendiği ayakkabıları çalarak katları inen şüphelinin hırsızlık anları kameraya yansıdı.